آمار کرونر بدون واکسیناسیون کاهش می یابد

[ad_1]

خبرگزاری فارس: فرمانده سپاه تأکید کرد که فرمول های غلبه بر تاج را پیدا کرده ایم و نقشه شهید سلیمانی نقطه کانونی این کشف جدید کشور است.

سرلشکر حسین سلامی ، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی (سپاه) ، یک بحران ملی مانند تاج را مدیریت می کند و تأثیرات خارق العاده ای می گذارد.

فرمانده سپاه: فرمول غلبه بر کرونا را پیدا کردیم

فرمانده کل سپاه گفت: ساختار نظام اجتماعی ما به گونه ای است که مردم در موضوعات مهم نقش اصلی را دارند. تا به امروز ، ما حتی یک بیمار در درب بیمارستان یا خیابان نمانده ایم. اما از آنجا که این مسئله تنها با فرمول های درمانی قابل درمان نیست ، قطعاً ما به یک حرکت بزرگ اجتماعی نیاز داریم.

سرلشکر سلامی تأکید کرد: پروژه غربالگری خانه به خانه شهید سلیمانی که نتیجه تفکر مشترک بین وزارت بهداشت و سازمان بسیج مستضعفین است و خدا را شکر ، محور این طرح جدید است. قطعاً موفق خواهیم شد.

وی با تأکید بر اینکه شروع خوبی برای برنامه شهید سلیمانی بوده و بسیار افتخارآفرین است ، اظهار داشت: اما ادامه این وضعیت از اهمیت بیشتری برخوردار است و تا زمانی که وضعیت تنها بماند ، روند بیماری تسریع می شود و به سرعت به اوج می رسد. اجازه ندهید افراد موفق بروند و بگذارید ادامه پیدا کند تا زمانی که بتوانیم همه چیز را کنترل کنیم.

فرمانده کل سپاه گفت: “وضعیت امیدوار کننده است و این مسئله نشان می دهد که فرمول هایی را پیدا کرده ایم که باید بر آنها غلبه کنیم.” “رویكردهایی یافت شده است كه می تواند بروز بیماری را بدون مراجعه به واكسن كاهش دهد. “طرح شهید سلیمانی ممکن است کانون این کشف جدید کشورمان باشد که در جهان بی نظیر است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید