برای خرید کاندوم در داروخانه چه بگوییم

برای خرید کاندوم چه بگوییم

هنگامی که برای خرید انواع کاندوم به داروخانه مراجعه می کنید، بله درست نیست با صدای بلند جلوی افراد دیگر که ممکن است خانم و آقا و یا یک بچه یا نوجوان کنجکاو هم در بینشان باشد درخواستتان را با تمام جزئیات بگویید، ولی نباید خریدی کورکورانه که با خواسته و احتیاج شما مطابق نیست، در این مورد داشته باشید. شما برای خرید کاندوم مناسب و مطابق با خواسته و احتیاج خویش می توانید از چندین روش اقدام کنید:


در صورتیکه تصمیم خرید حضوری دارید، زمانی که به فروشگاه مراجعه می کنید، چنانچه مرد هستید فروشنده ی مرد و چنانچه خانم هستید، فروشنده خانم را در قسمتی که خلوت تر است صدا کنید و کاندوم مورد نظرتان را با تمام جزئیات از وی بخواهید. اگر می خواهید در رابطه با اینکه برای خرید کاندوم چه بگوییم این جا را کلیک کنید تا وارد سایت همسرتایم شوید.


درصورتی که شرایط مناسبی نیست و یا روی گفتنش را ندارید می توانید ویژگی های کاندوم مورد نظرتان را روی یک کاغذ نوشته و به فروشنده بدهید. بهتر است زمان خرید کاندوم، تعداد بیشتری بخرید تا مجبور نباشید هربار به این منظور به داروخانه مراجعه کنید.

از سایر راه های خرید کاندوم، خرید غیر حضوری و اینترنتی است. شما می توانید کاندوم مطابق با خواسته و نیازتان را در سایت های فروشگاه های مطمئن انتخاب و خریداری کنید.

منبع :

بیتوته

دیدگاهتان را بنویسید