ترامپ لایحه بسته نجات کرونا را امضا کرد

[ad_1]

فارس: CNN گزارش داد كه دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریكا ، بسته نجات 900 میلیارد دلاری مصوب كنگره آمریكا را امضا كرده و این لایحه وارد مرحله اجرا شده است.

ساعاتی پیش ، ترامپ در توییتر خود نوشت که به زودی خبرهای خوبی در مورد لایحه ضمانت منتشر می شود. برخی منابع همچنین گفتند که ترامپ قصد دارد در آخرین لحظه این لایحه را امضا کند.

ترامپ لایحه ای را برای نجات تاج امضا می کند

پیش از این ، رویترز گزارش داده بود که اصرار دونالد ترامپ در امضا نکردن برنامه بودجه برای حمایت از مشاغل آسیب دیده از اپیدمی کوید 19 میلیون ها آمریکایی را در معرض خطر از دست دادن مزایای بیکاری و بیمه قرار داده است.

ترامپ با استدلال اینکه یک طرح مشترک 2.3 میلیارد دلاری توسط نمایندگان دموکرات و جمهوریخواه کمک کافی و برابر به همه آمریکایی ها ارائه نمی کند ، از امضای این لایحه خودداری کرد.

برنامه بودجه عظیم تأمین بودجه 892 میلیارد دلاری برای آمریکایی هایی است که به دلیل شیوع ویروس کرونا کار خود را از دست داده اند و در حال حاضر از مزایای کرونا و بیمه بیکاری بهره مند می شوند که در 26 دسامبر (پایان روز) منقضی می شود. منقضی شده. این طرح همچنین 1.4 تریلیون دلار برای تأمین هزینه های عادی در اختیار دولت واشنگتن قرار می دهد.

طبق گفته وزارت کار آمریکا ، طبق گفته وزارت امور خارجه آمریکا ، بدون امضای این طرح توسط ترامپ ، حدود 14 میلیون آمریکایی مزایای بیکاری و بیمه کرونا را از دست می دهند و بخشی از دولت فدرال ایالات متحده در روز سه شنبه بسته می شود ، مگر اینکه کنگره موقت باشد بودجه دوباره توافق شد

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید