حضور استقلال مانند شمشیر دو لبه است

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛ زبیر نیک نفس بعد از عقد قرارداد با باشگاه استقلال گفت: بسیار خوشحالم. گاهی اوقات من به این انتقال نزدیک بودم اما این اتفاق رخ نداد اما حالا خوشبختانه موفق شدم با استقلال به توافق برسم. با تشکر از هیئت مدیره ، مدیرعامل ، فرهاد و فرزاد مجیدی ، که در انجام این انتقال کمک کردند.

وی درباره حضورش در استقلال تصریح کرد: استقلال تیم پرطرفداری است اما شمشیری دو لبه است. اگر خوب کار کنید و هیچ سودی نداشته باشید ، موفق خواهید شد. برعکس ، وجود دارد. من سعی می کنم مورد اول را بگیرم.

هافبک جدید استقلال در مورد اینکه با بازیکنی از آبی ها برای پیوستن به این تیم صحبت کرده است ، گفت: “من با ووریا گافوری صحبت کردم که از دوستان قدیمی من و از اعضای خانواده من است. من با رشید مظاهری ، ارسلان مطهری و بسیاری از بچه های دیگر که دوستان من هستند صحبت کردم و آنها توصیه های خوبی به من کردند.

نیکونفاس در مورد ترافیک پست خود گفت: “برای تیم بزرگی مانند استقلال داشتن بازیکنان فوق العاده عالی است.” تنها کاری که من انجام می دهم این است که خوب تمرین می کنم و بقیه تصمیمات به عهده فرهاد مجیدی است.

وی در پاسخ به این س whyال که چرا نمی تواند زودتر به یکی از دو تیم بزرگ صوفیه برسد ، پاسخ داد: “من مدتی به این انتقال نزدیک بودم ، اما هرگز این اتفاق نیفتاد. من نمی خواهم در مورد آن صحبت کنم. دوست دارم به آینده فکر کنم.

بیشتر بخوانید: بازیکن سایپا قصد دارد به مدت دو سال به استقلال بیاید

253 251

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید