خانه امن به فصل دوم خود رسیده است

[ad_1]

برنا: کارگردان سریال “خانه امن” با انتشار یادداشتی از تولید فصل دوم این سریال خبر داد.

احمد معظمی همزمان با پخش آخرین قسمت از فصل اول این سریال نوشت: “به لطف خدا و با کمک همه دوستان ، مجموعه تلویزیونی” خانه امن “پس از حدود دو سال کار در 50 قسمت پخش شد. قسمت 50 بخشی از تلاش های ما برای نشان دادن تلاش ها و فداکاری های سربازان گمنام امام زمان (عج) بود.

خانه امن به فصل دوم خود رسیده است

ما خدا را شکر می کنیم که این موفقیت را به ما داده است تا بتوانیم حتی قسمت کوچکی از تلاش و شهامت کسانی را که شبانه روز برای امنیت کشور تلاش می کنند در قالب یک مجموعه تلویزیونی به تصویر بکشیم و خدا را شاکریم که این مجموعه از مخاطبان و رسانه ها استقبال می شود.

من مدیون خودم هستم که از همه دوستانم که در طول ساخت در مقابل دوربین و پشت دوربین به ما کمک کردند ، تشکر می کنم. همچنین از دوستان رسانه ای در خبرگزاری ها و روزنامه ها و فضای مجازی مختلف که توجه ویژه ای به این مجموعه داشتند ، تشکر می کنم.

تولید فصل دوم سریال Safe House به زودی آغاز می شود و ما قصد داریم در فصل دوم این سریال قسمت های دیگری از تلاش های امنیتی کشور را به نمایش بگذاریم و امیدواریم که فصل دوم این سریال در نیمه اول پخش شود از 1400. “

نویسنده: حسین Torabnezhad، سازنده: ابوالفضل صفری، کارگردان: احمد معظمی بازیگران: حمیدرضا پگاه، پرویز Fallahipour، امین Zandegani، سیما تیرانداز، سامان صفاری، شهروز ابراهیمی، علیرضا رئیسی، قربان Najafie، Hamidrehāhhahhahhahāhāhāhāhāhhāhāhhāhhāhhāhhāhhāhhāhhāhhāhhāhhāhāhhāhhāhhāhhāhhāh

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید