راننده اتوبوس خبرنگاران برای همیشه از رانندگی منع شد

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ، به نقل از فرهاد صالحیان فرهاد صالحیان گفت: پنجشنبه ، 24 ژوئیه 2014 ، کمیسیون رسیدگی به تخلفات رانندگان حمل و نقل جاده ای طبق ماده 11 به طور فوق العاده در این سازمان برگزار شد.

وی افزود: اعضای کمیته مذکور با توجه به محتوای گزارش ، که شامل تخلفات فاحش و غیرقابل گذشت توسط راننده اتوبوس با توجه به عدم رعایت قوانین و مقررات حمل و نقل جاده ای از جمله اخذ حمل و نقل است. سند و چک های قبل از سفر ، منجر به کشته و زخمی شدن روزنامه نگاران عزیز ما شد. “؛ تصمیم گرفته شده است که کارت هوشمند راننده مسئول حادثه واژگونی وسیله نقلیه برای همیشه لغو شود و راننده مذکور دیگر مجاز به رانندگی در بخش حمل و نقل جاده ای عمومی نخواهد بود.

گفتنی است روز گذشته یک دستگاه اتوبوس اسکانیا حامل تعدادی از خبرنگاران فعال محیط زیست به دلیل عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه واژگون شد که متأسفانه منجر به حادثه دلخراشی شد که در آن دو نفر کشته و 21 نفر زخمی شدند.

سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای ضمن ابراز تسلیت به خانواده های داغدیده قربانیان حادثه ، اصحاب محترم رسانه و عموم مردم ، فعالیت های مرتبط با فعالیت های خود را تا رسیدن به نتیجه ادامه می دهند.

47231

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید