روزهای مهم فوتبال – اخبار آنلاین

[ad_1]

نقل و انتقالات لیگ برتر از امروز 25 آگوست آغاز شده و تا 16 نوامبر ادامه دارد. دوباره طوفانی است ، پر از اخبار و رویدادها. شاید بازیکنان تصمیماتی بگیرند که باب دوست ندارد و آنها را شوکه کند. شاید باشگاه ها تصمیماتی بگیرند که هواداران دوست ندارند. نتیجه رویدادهای بازار گاهی به سود باشگاه ها و گاهی به ضرر آنها است. مدیران و مربیان با چالش مهمی روبرو هستند. وقت آن است که بهترین تصمیمات را برای فصل خود بگیرید. انتظار می رود موفقیت ها قبل از فصل با نقل و انتقالات ، بدنسازی و تمرینات تیمی آغاز شود. به همین دلیل است که مربیان مختلف یک فرصت طلایی و مهم در باشگاه های خود دارند. اکنون زمان کار است نه استراحت. اکثر باشگاه های لیگ برتر انتصاب نیمکت خود را مشخص کرده اند. چندین باشگاه از جمله فولاد ، آلومینیوم اراک ، مس رفسنجان و سایر باشگاه ها هنوز در آینده نیمکت خود دخیل هستند.

فصل جدید لیگ برتر در ماه اکتبر آغاز می شود. زمان دقیق شروع لیگ هنوز اعلام نشده است. این در حالی است که مسابقات معتبر قهرمانی آغاز شد و بازیکنان وارد پرده مسابقات شدند. این لحظه ای منفی برای شهروندان محلی است. آنها قبل از شروع لیگ و دور از شرایط مسابقه وارد اردو خواهند شد. اسکوچیچ مطمئناً خدا را شکر کرد که اکثر بازیکنان او لژیونر بودند. بازیکنانی مانند جهانبخش ، عزت اللهی ، طارمی ، سردار آزمون ، کاوه رضایی ، علیرضا بیرانوند ، میلاد محمدی ، مجید حسینی ، کریم انصاری فرد ، سامان قدوس ، احسان حاج صفی ، علی قلی زاده و دیگران. آنها این روزها در لیگ های مختلف شروع به کار کردند. بازی میکنند. در عوض ، بازیکنانی مانند نورالهی ، وحید امیری ، ترابی و مهدی قائدی زمانی به اردو می روند که شرایط آنها با لژیونرها قابل مقایسه نیست. در مورد لژیونرهای شاغل در قطر نیز وضعیت مشابه است. رقابت های لیگ کشور از 11 سپتامبر آغاز می شود و بازیکنانی مانند شویا خلیل زاده و محمد حسین کنعانی زادگان که قلب خط دفاعی هستند به دور از شرایط مسابقه به تیم ملی می رسند.

اکثر رقبای تیم ملی در این گروه اشتباه را با ارتش حل کردند. به عنوان مثال ، سوریه ، عراق و امارات پس از بسته شدن لیگ نظامی خود به ارتش پیوستند. با این حال ، اسکوچیچ معتقد است چون تیم ملی از لژیونرها تشکیل شده است ، ارتش بی فایده است.

تیم ملی 9 روز دیگر کار خود را آغاز می کند. لژیونرها معمولاً بین 72 تا 48 ساعت قبل از اولین بازی با سوریه (4 سپتامبر) می آیند. مطمئناً شجاعان و کنعانیان به موقع در ارتش خواهند بود ، مانند بازیکنان خانگی. اسکوچیچ با بازیکنانی با شرایط بدنی متفاوت روبرو می شود. بنابراین او باید با یک برنامه درست پیش برود.

252 252

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید