روسای جمهور اتریش و بورل در حال رایزنی درباره برجام هستند

[ad_1]

رئیس جمهور اتریش که به پایتخت بلژیک سفر می کند ، در توییتر خود نوشت: “خوشحالم که اولین دیدار خود را با ژوزپ بورل در بروکسل داشتم. سیاست مشترک خارجی و دفاعی یکی از نکات قابل توجه در رایزنی های من بود. ما باید با هم کار کنیم تا اتحادیه اروپا بتواند تصمیمات مشترک قوی را اتخاذ کند.

در همین حال ، الن ژرژ ماتن ، دبیر مطبوعاتی اتحادیه اروپا در وین ، پیام وان در بلن را در توییتر خود منتشر کرد و نوشت که نقش اتریش برای نهادهای بین المللی و در حمایت از مذاکرات شورای امنیت سازمان ملل در وین مهم است. وی خاطرنشان کرد: تعهد شدید رئیس جمهور و دولت اتریش نقشی اساسی در موفقیت مذاکرات داشت.

در توئیتی جداگانه ، استر اورسینی روزنبرگ ، مشاور بورل ، به این نشست اشاره كرد و نوشت كه دو كشور در مورد چالش های سیاست خارجی مشورت های گسترده ای انجام داده اند.

الكساندر ون در بلن ، رئیس جمهور اتریش در سفر خود به بروکسل با چارلز میشل و اورسولا فون فدرلاین ، روسای جمهور شورا و کمیسیون اروپا دیدار کرد. تغییرات آب و هوا و اپیدمی تاج تاج به عنوان مهمترین موضوعات گفتگو بین طرفین مشخص شده است.

بلر در فان نوشت: “من با چارلز میشل در مورد مسائل و چالش های فوری اتحادیه اروپا صحبت های خوبی داشتم.” هر دو توافق داریم که اتحادیه اروپا می تواند از بحران های شدید به ویژه در صحنه بین المللی خارج شود. رئیس جمهور اتریش پس از دیدار با Funderline نوشت: “ما باید با هم همکاری کنیم تاج را آرام کنیم.” با هم ، باید بحران تغییرات آب و هوا ، که بزرگترین چالش بشریت است ، مقابله کنیم.

311311

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید