زوج های جوان به جای طلا حلقه های مسی می خرند!

[ad_1]

ایسنا: رئیس اتحادیه طلا و جواهر اصفهان با اشاره به رونق بازار بلورها به دلیل گرانی طلا و نقره گفت: خرید طلا توسط زوج های جوان به توان مالی آنها بستگی دارد اما در مقایسه با دو مورد اخیر مقدار طلا در بازار اصفهان به 10٪ رسید.

هوشنگ شیشه باران با اشاره به وضعیت بازار طلا در اصفهان اظهار داشت: تعداد معاملات بازار طلا در اصفهان نسبت به دو سال گذشته به کمتر از 10 درصد کاهش یافته است ، زیرا 80 درصد کارخانه های طلا بسته شده است ، و بقیه به دلیل گرانی طلا و کاهش قدرت خرید مردم با 20٪ ظرفیت خود کار می کنند.

بعضی از زوج ها حلقه های مسی را به جای طلا می خرند!

وی با بیان اینکه به دلیل گرانی طلا ، مردم تا آنجا که به وضعیت این اثر ارزشمند مربوط می شود ، نقره بیشتری خریداری می کنند ، گفت: با توجه به اینکه یک اونس نقره نیز با ارز آزاد محاسبه می شود ، این فلز مانند طلا و سایر مصنوعات در حال افزایش است. “مانند گذشته قیمت و خریدار ندارد.

رئیس اتحادیه طلا و جواهر در اصفهان با بیان اینکه برخی از زوج های جوان به دلیل گرانی طلا تصمیم به خرید نقره برای انگشترها و خدمات گرفته اند ، گفت: این به توان مالی زوج جوان و خانواده های آنها بستگی دارد اما نسبت به دو سال در گذشته ، فروش بازار به 10٪ رسیده است.

رونق کریستال در بازار

وی در توضیح اینکه آیا بازار نقره به جای طلا رونق گرفت ، توضیح داد: نقره نیز فلزی گرانبها است و همیشه رونق داشته اما با افزایش قیمت ارز قیمت نقره نیز افزایش یافته است.

این لعاب با اشاره به اینکه در حال حاضر یک گرم طلای خام یک میلیون و 200 هزار تن است که حدود 1.5 میلیون تن است ، با توجه به هزینه های ساخت ، اظهار داشت: حتی برخی از زوج های جوان به دلیل منابع مالی پایین می توانند یک حلقه مسی خریداری کنند به جای انگشتر طلا

وی با تأکید بر اینکه به دلیل گرانی محصولات طلا و نقره امروز بازار بلور رونق گرفته است ، اظهار داشت: متاسفانه اکنون بازار بلور رونق گرفته است اما به دلیل وارداتی بودن قیمت بالایی دارد و اگرچه زیبایی خاص خود را دارد ، آنها به اندازه طلا دوام ندارند. “آن زمان ما مورد توجه قرار گرفتیم.

رئیس اتحادیه طلا و جواهر در اصفهان با بیان اینکه از کریستال ها در سراسر دنیا استفاده می شود ، گفت: ایرانی ها همیشه در سبد خرید خود طلا می گذارند اما امروز به دلیل قیمت بالای آن خرید این فلز گرانبها تقریبا به صفر “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید