شب اول ازدواج چه باید کرد ؟

شب اول ازدواج چیست ؟

احتمالا شما هم خاطرات شب زفاف را زیاد خوانده اید. ما در این مقاله به شما می گوییم که چگونه استرس خود را برای این شب کنترل کنید و یک شب خاطره انگیز را بسازید. جهت کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

در ادامه نحوه سکس در شب زفاف یا شب اول عروسی را برای شما شرح خواهیم داد.

  1. معاشقه

در شب حجله اجازه دهید بدن شما را با روغنی خوشبو بمالد و ماساژی به شما بدهد که بعد از یک روز پرمشغله به شما آرامش دهد. سپس روی شکم خود دراز بکشید زیرا از پشت دخول را انجام میدهد. انگشتان خود را در پشت گردن خود در هم ببندید تا ارتباطی را که از قبل با یکدیگر دارید بیشتر احساس کنید.

  1. صبح زفاف چه باید کرد ؟

بعد از سکس شب اول عروسی و در صبح زفاف وارد حمام شوید خود را بدون دست زدن به بدن دیگری لمس کنید تا جایی که دیگر نتوانید هیجان را تحمل کنید. 

  1. چهره به چهره

شما در شب حجله برای اولین بار رابطه جنسی دارید. کم کم شروع به درآوردن لباس های عروسی خود کنید تا زمانی که کاملا برهنه شوید. شروع به بوسیدن هر قسمت از بدن او کنید که انگار برای شما کاملا ناشناخته است و می خواهید او را بشناسید. سپس اجازه دهید او همین کار را برای شما انجام دهد. وقتی در آستانه لذت قرار گرفتید، رو در رو بایستید و یک پا را بالا ببرید. اگر حفظ تعادل برایتان سخت است، می توانید با آن پا روی تخت بگذارید. بنابراین او آزادی کامل دارد تا هر طور که می خواهد در شما نفوذ کند.

  1. رقص عروسی

ژست دیگری برای کسانی از شما که همه چیز را در رابطه جنسی امتحان کرده اید. چند هفته قبل از شب اول عروسی از رابطه جنسی خودداری کنید. اجازه دهید در شب اول ازدواج فقط آن عناصری را از لباس شما حذف کند که مانع از نفوذ او به شما می شود. سپس او می تواند شما را بلند کند و به دیوار تکیه دهد و … در رابطه جنسی سریع پرشور .. چنان که گویی برای اولین بار است که خود را کشف می کنید. 

  1. آشنایی جنسی

اگر هر یک از شما باکره هستید (به سختی) یا خیلی زود قبل از عروسی رابطه جنسی نداشتید، این موقعیت عالی است. به پشت دراز بکشید و پاهای خود را به دور بدن او بپیچید که روی شما خم می شود. به او اجازه دهید تا سرعت را کنترل کند و سپس نقش ها را عوض کنید و ادامه دهید. هر دوی شما لذتی باورنکردنی خواهید داشت. 

وسایل مورد نیاز شب عروسی را از قبل تهیه کرده باشید. خرید کاندوم و ژل لوبریکانت برای این شب توصیه می شود. اگر مواردی که مربوط به اموزش شب زفاف هست را رعایت کنید قطعا می توانید از این شب نهایت لذت را ببرید که تا آخر عمر فراموش نکنید.

از اینکه برای این مقاله از سایت همسرتایم در رابطه با شب زفاف وقت گذاشتید سپاسگزاریم.

دیدگاهتان را بنویسید