صحبت های باورنکردنی مربی استقلال در مورد وضعیت گروگان گیری!

[ad_1]

بهزاد نوشادی با اشاره به مشکلات تیم استقلال گفت: تیم استقلال در شرایط نامناسب و ناعادلانه تمرین می کند و از نظر سخت افزاری شرایط آماتوری داریم.

وی افزود: تجهیزات بدن سازی ما همان مدرسه فوتبال است و شاید باور نکنید که ما در تمرینات خود از یک لوله دست ساز پولیکا استفاده می کنیم! من مقداری از وسایل تمرینی شخصی خود را برای آموزش بازیکنان آورده ام. در ماه فوریه ، من به نماینده حامی وب گفتم که با 120 میلیون تومان می توانید تمام تجهیزات حرفه ای را برای تیم فروش و باشگاه مجهز کنید ، که دوام خواهند داشت.

مربی بدنساز استقلال تأکید کرد: بعد از این درخواست به من گفتند که ما هیچ پولی نداریم. حتی هزینه غذای روزانه 90 میلیون تن در ماه بود که کاهش یافت و تصمیم گرفته شد به جای آن حدود 35 میلیون تجهیزات آموزشی خریداری شود. من این اقلام را با اعتبار شخصی تهیه کردم و به باشگاه تحویل دادم اما نماینده اسپانسر از پرداخت هزینه آن خودداری کرد و پس از چند ماه آنها باشگاه را ترک کردند و رفتند.

نوشادی خاطرنشان کرد: استقلال تنها باشگاه در جهان است که به عنوان یک تیم حرفه ای نمی تواند پشت درهای بسته آموزش تاکتیکی داشته باشد. هرکسی می تواند تمام جزئیات آموزش کادر فنی داخل اتومبیل خود را فیلم برداری کند. محل دفن زباله اجاره ای است و هر روز می گویند قرارداد زمین تمام شده و شاید ما به جای دیگری برویم.

وی تأکید کرد: یخ ساز که یکی از اصلی ترین نیازهای تابستان برای ترمیم و جلوگیری از خسارت است ، به دلیل بدهی 4 میلیون در مجموعه آزادی گروگان گرفته شده است ، ما گرما داریم.

نوشادی تأکید کرد: با مدیریت و هزینه های شخصی سرمربی تیم متحد و باانگیزه استقلال در دربی شرکت کرد و آمارهای باورنکردنی را نشان داد. در این بازی تیم حریف در 120 دقیقه یک ضربه به چارچوب یا یک ضربه کرنر ندارد. استقلال در این بازی با نتیجه 67 بر 33 به مدت 15 دقیقه پیروز میدان شد. اما اکنون بازیکنان خسته و ناامید شده اند. هفته دیگر لیگ به پایان رسید ، اما بازیکنان استقلال بی اعتماد و ناامید بودند و حتی کمتر از نیمی از خواسته های خود را دریافت نکردند.

مربی بدنساز استقلال یادآور شد: نگرانی کادر فنی یکی از مشکلات این تیم برای جام ملت های آسیا و پلی آف در بازی قهرمانی مقابل حریف حرفه ای سعودی است. حریفی که در اروپا اردو می زند و مشغول آماده سازی برای مسابقات با امکانات فوق حرفه ای است. مشکلات فعلی تیم استقلال محدود به موارد فوق نیست. بازیکنان به دلیل عدم پذیرش الزامات خود و عدم شرایط استاندارد آموزش ، دچار عقب ماندگی ذهنی شده اند که به نوبه خود می تواند منجر به آسیب دیدگی و از دست دادن کیفیت عملکرد فنی و جسمی آنها شود. از طرف دیگر جذب بازیکن برای فصل آینده مشکل بزرگی برای تیم استقلال و کادر فنی است.

وی ادامه داد: موارد ذکر شده مشتی از مشکلات تیم بزرگ و محبوب استقلال است که مدتهاست با آن دست و پنجه نرم می کند و هیچ اراده ای برای حل و کاهش آن ندارد.

بیشتر بخوانید: تمجید ویژه از کولاکووی وی از بازیکنان تیم ملی والیبال ایران

253 251

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید