عوارض جانبی تزریق ژل

[ad_1]

بهترین پیشنهادات: روش های زیادی برای حجم و زاویه صورت وجود دارد. تزریق ژل یکی از محبوب ترین و مورد تایید ترین روش هایی است که امروزه به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد. در این مقاله ما را دنبال کنید تا اطلاعات بیشتری در مورد تزریق ژل به صورت به اشتراک بگذارید.

تخصص های بالینی با استفاده از بهترین مارک های ژل و پرکننده معتبر (دارای مجوز رسمی) برای افزایش جذابیت صورت شما ، استفاده از تکنیک های مدرن و به روز برای فرم دهی لب ها و گونه ها و همچنین برای درمان چین و چروک صورت و از بین بردن خطوط برای خنده ، و همچنین هنگام استفاده از ژل. و پرکننده های نسل جدید (هیالورونیک) که مواد طبیعی (پروتئین کلاژن) و کاملاً سازگار با بدن هستند ، با زاویه صورت و فک عمل کرده و چانه را تشکیل می دهند (بدون جراحی – سرپایی).

عوارض جانبی تزریق ژل

تزریق ژل و پرکننده لب و گونه (با حفظ فرم طبیعی لب ها و گونه ها در قسمت های دیگر صورت قرار می گیرد)

در جهان پزشکی روش های جدیدی برای تأکید بر برخی از قسمت های بدن از جمله گونه ها و لب ها وجود دارد. اما متأسفانه بسیاری از افراد فقط پس از تزریق فکر می کنند و فقط می خواهند چهره خود را اصلاح کنند. اگر لازم است بدانید ، این روش پزشکی خالی از دانش نیست و اگر فردی به طور ناخودآگاه این روش ها را انجام دهد ، می تواند باعث پشیمانی بسیاری شود. بنابراین توصیه می شود قبل از هر اقدامی به خصوص در زمینه زیبایی اطلاعات کسب کنید و سپس با چشمان باز و دانش بیشتر روی صورت خود عمل کنید.

امروزه تزریق ژل برای لب ها و گونه ها و پر کردن یکی از متداول ترین و رایج ترین روش های زیبایی صورت است. با ظهور نسل جدید ژل ها و اسید هیالورونیک که از مواد طبیعی (پروتئین کلاژن) هستند و کاملاً با بدن انسان سازگار هستند ، اکنون می توانیم با راحتی و اطمینان خاطر از ایجاد عوارض جدی ژل صورت را زیباتر کنیم. و تزریق پرکننده (برخلاف ژل های دائمی قدیمی).

این نوع ژل ها و پرکننده های جدید (هیالورونیک) هیچ گونه عارضه جانبی ندارند ، بنابراین می توانیم ژل ها و مواد پرکننده را به لب و گونه (سرپایی و بدون درد) تزریق کنیم و نتایج بسیار موثری را برای افزایش زیبایی و جذابیت چهره فرد ببینیم.

نکته مهم: اگر ژل و پرکننده تزریق شده مطابق با سلیقه فرد نیست ، به راحتی می توان این نوع ژل ها و مواد پرکننده (هیالیز) ژل و پرکننده تزریق شده را از بین برد و کاملاً به شکل اولیه بازگرداند.

قبل از اقدام برای تأكید چه چیزی باید بدانید؟

نکته مهم برای فرم دادن یا تأکید بر لب ها این است که ابتدا یک پزشک باتجربه ، بر اساس تجربه و سن هر فرد ، ابتدا با او مشورت کرده و به او توصیه می کند که آیا تزریق ژل و ماده پرکننده هیالورونیک بهتر است یا تزریق چربی برای نتیجه بهتر است؟ . کار باید کاملاً مطلوب باشد.

گونه ها و لب های هر فرد دو جز components بسیار مهم در چهره او هستند ، بنابراین باید در تأکید بر آنها بسیار دقت شود ، زیرا شکل و اندازه لب ها و گونه های فرد باید کاملاً متفاوت از سایرین باشد. زیرا این دو جز components در زیبایی کلی صورت نقش بسیار مهمی دارند. به عنوان مثال ، یک شکل خاص تقویت لب ممکن است برای یک شخص بسیار زیبا به نظر برسد ، اما همان شکل خاص ممکن است برای شخص دیگری زیبا نباشد. بنابراین ، هنگام تأکید بر لب ها و فرم دادن به گونه ها (فرم دادن) لازم است هماهنگی و هماهنگی سایر قسمت های صورت ، از جمله بینی و چشم ها را از نظر فاصله و زاویه آنها با لب ها و گونه ها بدانید و عمل کنید به روشی کاملاً علمی و دقیق. نقشی هنری باشید.

عوارض جانبی تزریق ژل

نکاتی که باید هنگام تأکید بر لب و گونه به خاطر داشته باشید

باید به نوع فرم دهی و میزان (حجم) تأکید روی لب ها و گونه ها توجه زیادی کرد ، تا در عین حال غیر طبیعی و مصنوعی نباشد. لازم به ذکر است که عمق تزریق دقیق و صحیح است تا عارضه ای برای انسان ایجاد نکند.

در هنگام تزریق ژل و مواد پرکننده ، تأکید بر استفاده از ژل ها و پرکننده های جاذب هیالورونیک جدید است ، زیرا در صورت تزریق توسط پزشک باتجربه و ماهر ، عوارض جانبی مانند برآمدگی ، جابجایی ، عفونت ، آلرژی و … نخواهد داشت. باید اطمینان حاصل شود که فرم لب ها و گونه های جدید با بقیه سن ، وضعیت اجتماعی و شغلی فرد متناسب است ، بنابراین هیچ شرایط مصنوعی وجود ندارد و حالت طبیعی ظاهر فرد حفظ می شود. میزان تزریق باید به حدی باشد که باعث اختلال در شکل کلی صورت فرد نشود.

توصیه های مهم در مورد تزریق ژل

به تجربه ثابت شده است که بهتر است در اولین جلسه با فرم دادن یا تأکید بر لب ، مقدار کمی تزریق را شروع کنید ، زیرا اگر می خواهید حجم آنها را افزایش دهید ، پزشک توانایی و مانور افزایش حجم آنها را دارد و در نهایت لب یا شما گونه های مورد نظر و طبیعی را بدست خواهید آورد که از نظر زیبایی ، شکل و طبیعی بودن بیمار راضی خواهد کرد.

روش های رایج برای برجسته سازی لب و حالت دادن به لباس چیست؟

امروزه دو نوع اصلی پرکننده وجود دارد:

1) ژله و مواد پرکننده

بهترین و مطمئن ترین انواع ژل ها و مواد پرکننده ، ژل هایالورونیک و مواد پرکننده (پروتئین کلاژن) جذب می شوند. مهمترین چیز استفاده از بهترین مارک های تایید شده FDA است.

باکشیش

ماندگاری ژل های تزریق هیالورونیک معمولاً بین 8 تا 12 ماه است ، اما عوامل مختلفی مانند محل تزریق نیز بر ماندگاری تأثیر می گذارد. ژل هایی که به لب تزریق می شوند اغلب ماندگاری کمتری نسبت به سایر نواحی صورت مانند گونه ها دارند.

عوارض جانبی تزریق ژل

2) تزریق چربی

همانطور که در مقالات قبلی ذکر شد ، از چربی طبیعی بدن می توان لب ها و گونه ها را حجم و تأکید کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید