فروش فوری 3 محصول ایران خودرو از فردا 4 شهریور

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ، ایران خودرو اعلام کرد در این طرح فروش ، به منظور توزیع و تحویل خودرو به مشتریان واقعی ، محدودیت های اعمال شده در برنامه های قبلی همچنان اعمال می شود. البته افراد منتخب از پروژه های قبلی که موفق به واریز وجه نشده اند نیز می توانند برای ثبت نام در این پروژه اقدام کنند.

متقاضیان نهایی با قرعه کشی ظرف سه روز از مهلت ثبت نام انتخاب می شوند و این افراد حداکثر تا پنج روز فرصت دارند مبلغ کامل خودرو را واریز کنند.

در این راستا خودرو رانا پلاس با قیمت 180 میلیون و 319 هزار تن ، دنا پلاس توربو اتوماتیک با قیمت 390 میلیون تن و پارس سال با قیمت 140 میلیون و 273 هزار تن با تاریخ تحویل 3 ماهه.

تاریخ و نحوه ثبت نام:

برنامه فروش فوق العاده (3 ماهه) برای مرحله بیست و یکم محصولات ایران خودرو مطابق جدول زیر از روز پنجشنبه مورخ 1400/06/06 آغاز و تا شنبه 13 فروردین 96 ادامه خواهد داشت. حداکثر 3 روز کاری پس از در پایان ثبت نام قرعه کشی برگزار می شود و اسامی برندگان اعلام می شود.

مراحل ثبت نام:

مرحله 1: متقاضی با وارد کردن کد کاربری و رمز عبور ، وارد صفحه ثبت نام خود می شود و وسیله نقلیه را انتخاب می کند.

مرحله دوم: اسامی برندگان با حضور سرپرستان اعلام می شود.

مرحله 3: لیست نهایی از طریق سایت فروش آنلاین و پیامک اعلام می شود.

تبصره 1: در صورت مغایرت شرایط متقاضی (شرایط عمومی) در هر مرحله قبل از تحویل خودرو ، ثبت نام متقاضی ناقص تلقی می شود و پول مشتری به حساب وی بازگردانده می شود و وی مسئولیت تحویل خودرو را بر عهده خواهد داشت.

تبصره 2: قبل از اعلام اسامی منتخبین ، مشتری هیچ پولی را واریز نمی کند و شرایط دریافت چک خرید محصولات شرکت ایران خودرو در این طرح حذف می شود.

شرایط کلی اره گرد:

1. هر کد ملی فقط یک وسیله نقلیه دارد.

2- متقاضی موظف است اصل و فتوکپی گواهینامه رانندگی خودرو (حداقل درجه سوم) را ارائه دهد.

3. حداقل فاصله از آخرین خرید (ثبت نام یا تحویل خودرو) در شرکت های ایران خودرو و سایپا 48 ماه است.

4. امکان صلح و انتقال خودرو حتی به عنوان وکیل مطابق با مصوبات کمیته خودرو وجود ندارد.

5. در هنگام ثبت نام ، متقاضی باید شماره حساب (شماره شب) خود را وارد کند و استفاده از کارت های بانکی به نام وی برای واریز وجه ضروری است. همچنین شماره تلفن همراه وارد شده باید به نام نامزد باشد.

6. ثبت نام در دسترس مشتریان قانونی نخواهد بود.

7- کد نمایندگی که توسط متقاضی در مرحله دوم و در زمان واریز وجه انتخاب می شود باید با آدرس و کد پستی متقاضی در استان باشد.

8. انتقال حقوق قرعه کشی به اشخاص ثالث ممنوع است.

9. در صورت عدم مراجعه به نمایندگی برای دریافت خدمات اولیه ، گارانتی خودرو پس از 5 ماه از تاریخ تحویل لغو می شود و حداقل 1000 کیلومتر خودرو برای بازدید از نمایندگی مورد نیاز است.

10- سند و فاکتور فروش خودرو تا پایان دوره وام مسکن یک ساله در شرکت ایران خودرو باقی می ماند و پس از تسویه حساب مشتری و وام مسکن به دست مشتریان محترم می رسد.

نکته 1: امکان ثبت نام به عنوان نامزد با شماره پلیس فعال (نصب شده بر روی خودرو) وجود نخواهد داشت.

تبصره 2: کسانی که گواهینامه رانندگی (حداقل درجه سوم) ندارند یا پلاک فعال دارند و در این طرح ثبت نام می کنند ، در حالی که ثبت نام تا 3 سال معتبر تلقی نمی شود ، امکان ثبت نام در کلیه برنامه های فروش آینده از محصولات شرکت ایران خودرو وجود نخواهد داشت.

تبصره 3: در این بخشنامه ، از لحظه واریز تا تحویل خودرو ، سود مشارکت و انصراف پرداخت نمی شود.

223223

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید