قوی ترین نامزد ریاست جمهوری از دیدگاه یک اصلاح طلب

[ad_1]

اشرف بروجردی در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خبرآنلاین ، در مورد توانایی های افراد ذکر شده توسط رئیس ستاد گفت: وی افزود: “پس از چهل سال آزمایش و خطا در جمهوری اسلامی ایران ، آیا می توانیم دوباره تلاش کنیم و ببینیم چه کسی بهتر کار می کند؟

این چهره اصلاح طلب افزود: تیمی که توسط رئیس تعیین شده است ، زیرا کارهای اجرایی قانونی و منظم را انجام نداده است ، به دنبال این است که باورهای خود را عملی کند ، اما تا آنجا که به واقعیت مربوط می شود ، نگرش آنها بسیار متفاوت خواهد بود.

بروجردی با اشاره به تاثیر تحریم ها بر اداره کشور گفت: در واقع این خیلی جدی است که بگوییم همه چیز را مقصر تحریم ها نمی دانید. با فرض نادیده گرفتن تحریم ها ، چگونه می خواهند با آنچه ندارند ، عدم امکان فروش و بی پولی در کشور ، کشور را اداره کنند؟ مگر اینکه آنها بخواهند بدون پشتیبانی پول چاپ کنند ، در این حالت همه چیز به هدر می رود.

قوی ترین نامزد ریاست جمهوری از نظر یک اصلاح طلب

چه زمانی زنان باید به سطوح بالای مدیریتی برسند؟

این فعال سیاسی اصلاح طلب ادامه داد: امیدوارم تیم مدیریتی بتواند به صورت عملی با واقعیت روبرو شود و کار را پیش ببرد. البته احتمال وقوع این اتفاق و در واقع احتمال اینکه بتوانند کار درست را انجام دهند بسیار کم و حتی غیر ممکن. ”

بروجردی به جای خالی زنان در کابینه دولت سیزدهم اشاره کرد و گفت: نکته دیگر درباره کابینه دولت سیزدهم این است که انتظار می رفت از حضور زنان در کابینه استفاده کند اما باز با یک دست کابینه مواجه شدیم. و نه یک زن وزیر تعیین نمی شود. او در کابینه دیده نمی شود و نگرانی هایی را در مورد زنان در مورد زمان سرانجام زنان در پست های رهبری ایجاد کرده است.

اصلاح طلبان نگران فراموش کردن مهارت ها و توانایی های مدیریتی هستند

این فعال سیاسی اصلاح طلب در پاسخ به اینکه کابینه پیشنهادی دولت سیزدهم می تواند با توجه به برجام موفق باشد؟ وی گفت: “من نمی توانم ارزیابی قطعی در این مورد انجام دهم ، اما با توجه به اصول حاکمیت و چارچوب موجود که اگر از آنها استفاده کنیم ، موفق خواهیم بود ، تیم رهبری ، تیم عملیاتی و اجرایی قوی و توانا نخواهند بود. به ”

بروجردی در مصاحبه با کابینه سیزدهم پیشنهادی دولت گفت: “اصلاح طلبان نگران آینده کشور هستند ، در واقع نگران هستند که تمام دارایی ها ، ظرفیت اجرایی و تمام مهارت های مدیریتی آنها فراموش شود و این یکی از نگرانی های جدی اصلاح طلبان است.” دولت.

موفقیت تیم اصلی بعید است

چهره برجسته جنبش اصلاحات افزود: به همین دلیل من می خواهم دولت اصلی موفق شود ، زیرا ما هرگز نمی خواهیم شاهد شکست آنها باشیم ، اما با توجه به چارچوب ، این نشان می دهد که موفقیت تیم اصلی بعید است.

بروجردی در پایان این گفتگو برای ارزیابی قوی ترین عضو کابینه پیشنهادی دولت سیزدهم کیست؟ به یاد بیاورید: وزیر علوم پیشنهادی ، چون از بدنه این وزارتخانه است و با زمینه فعالیت خود آشنا است ، باید یکی از وزرای موفق کابینه دولت سیزدهم باشد.

27215

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید