مجیدی: آنها منتظر شکست استقلال هستند

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛ فرهاد مجیدی سرمربی استقلال گزارشی طولانی ارسال کرد و وضعیت تیم در روزهای اخیر را با شلوار آبی برای هواداران توضیح داد. مجیدی در این گزارش از مدیران باشگاه و حامی مالی تیم انتقاد کرد و گفت که آنها در مواقع ضروری به باشگاه کمک نکرده اند.
مجیدی همچنین تمایل خود را برای مذاکره مجدد با فرشید اسماعیلی اعلام کرد. وی با تشکر از ریگا گفت که اسپانسر در مواقع ضروری برای به خدمت گرفتن بازیکن خارجی از استقلال حمایت مالی نکرد.
شرح گزارش فرهاد مجیدی را با هم می خوانیم:

ابتدا اجازه دهید مسعود ریگی را برای شما بگویم که علاوه بر مشکلات فنی ، الگوی اخلاقی خوبی برای تیم ما بود. از اینکه ریگی از استقلال رفت ناراحت هستم اما من و صالح مصطفوی چندین بار با مسعود صحبت کردیم. حتی برخی از هواداران باید برای مسعود به باشگاه کمک می کردند ، اما در هر صورت تصمیم مسعود چیز دیگری بود و برای او آرزوی موفقیت می کنم.

* یک قرارداد نادر ضعیف تنظیم شده است
متأسفانه قرارداد محمد نادری به گونه ای تنظیم شد که به راحتی از استقلال جدا شود! برای حفظ او ، باشگاه مجبور شد خیلی زودتر از پایان فصل فعالیت کند.

* میلیک و دیابت 800000 دلار می خواهند
طبق صحبت های ما با میلیک و دیابت ، آنها ادعا می کنند که در مجموع بیش از 800000 دلار به باشگاه بدهکار هستند. به دلیل اعتراضات و نبردهایی که میلیک با باشگاه داشت و شرایطی که ما از دیابت دیدیم ، امکان ادامه همکاری با آنها وجود نداشت.

* امیدوارم فرشید اسماعیلی به تیم اضافه شود
در مورد فرشید و ارسلان باید تاکید کنم که نام این دو بازیکن در لیستی بود که مدت ها پیش به باشگاه دادم. البته در مقطعی از فصل نقل و انتقالات ، به دلایلی که نیازی به ذکر آنها نیست ، تصمیم کادرفنی تغییر کرده بود ، اما همین چند روز پیش دوباره از باشگاه پرسیدم و حتی نامه تمدید با این دو نفر نوشتم بازیکنان ارسلان به گروه ما اضافه شد و امیدوارم باشگاه در این مرحله ابهامات را برطرف کند تا فرشید در اسرع وقت به تمرینات اضافه شود.

* سه بازیکنی که می خواستیم به تیم های رقیب رفتند
ما با کمک برخی از هواداران سعی کردیم سه بازیکن بومی و با کیفیت را به تیم اضافه کنیم. هافبک مهاجم ، وینگر و دفاعی. هر سه بازیکن با مقدار بیش از 12 تا 13 میلیارد تن به تیم صنعتی و تیم رقیب پیوستند!

* مددی قرارداد را برای شیمبا ارسال نکرد
من مدتها پیش به باشگاه گفتم که شیمبا را می خواهم. ما با این بازیکن مذاکره کردیم و به توافق رسیدیم. آنها باید قراردادی را برای شیمبا ارسال می کردند ، اما آقای مددی گفت که باید با بخش حقوقی مشورت کند و در نهایت آنها قرارداد را ارسال نکردند و در عوض نامه ای با پیشنهاد ارسال کردند که بی فایده بود. متأسفانه همه چیز در باشگاه کند است و این یک سم مهلک در فصل نقل و انتقالات است. برای آخرین بار ، شیمبا به ما گفت که دوز دوم واکسن وی هنوز وارد نشده است و نمی تواند برزیل را در آن زمان ترک کند. ما در چند روز گذشته از شیمبا خبری نداریم ، اما اگر برخی کارها به موقع انجام شود ، بهتر است.

* کارکنان کارهایی را انجام می دهند که وظیفه آنها نیست
در مصاحبه قبلی خود از باشگاه برای جذب برخی بازیکنان تشکر کردم. برخی انتقاد کردند که چرا این کار را کردید. این روز تأکید کردم که مانند گذشته ، اگر مشکلی وجود داشته باشد ، به طرفداران خواهم گفت. در این مدت ، ما کارهایی را در کادر فنی انجام دادیم که وظیفه ما نبود ، اما برای انجام امور باید انجام می شد. ایده این بود که با اعتراضات و نبردها چیزی تغییر نمی کند و تیم آسیب می بیند. دولت در حال تغییر بود و در این شرایط سخت راه دیگری وجود نداشت وگرنه فقط چند بازیکن جدید جذب نمی شدند.

* از وضعیتی که در آن قرار داریم راضی نیستم

از وضعیتی که در آن قرار داریم راضی نیستم. من مجبور نیستم این روزها وقت خود را صرف این کنم که ببینم چه زمانی مردان آنلاین می شوند! حتی وقتی آنلاین می شوند ، پاسخی نمی دهند.

* سه روز مدیران باشگاه را پیدا نمی کنم

الان سه روز است که نتوانسته ام مدیران باشگاه را پیدا کنم. نمی دانم چه می شود که آقایان اینقدر آرام هستند!

* اسپانسر به ما کمک نکرد
مدیریت به من گفت که حامی را مطمئن کنم تا او به ما کمک کند. طرفداران شاهد بودند که من نیز در مورد حامی صحبت مثبت کردم ، اما نتیجه ای حاصل نشد. از روزی که با من مصاحبه شد ، حامی مالی باید 10 میلیارد تن پرداخت کند ، اما تا کنون این کار انجام نشده است.

* به من گفته شد که حامی منتظر شکست تیم است
آنها کاری می کنند که باعث می شود فرد شایعات را باور کند. به من گفته شد که حامی منتظر شکست تیم است. یا می گویند اسپانسر در حال مذاکره با مربیان داخلی است! فصل گذشته ما 10 بازی را در 12 بازی بردیم ، اما اسپانسر به تیم پاداش نداد.

* اگر حامی با من مشکلی دارد ، به من بگویید
آنها از زمان آمدن من تنها 10 درصد به بازیکنان پرداخت کرده اند و آخرین پرداخت توسط هیئت مدیره باشگاه از طریق همراه اول انجام شده است ، اما بقیه نام خود را به دست آوردند. بنابراین با این وضعیت آیا آنها منتظر شکست تیم هستند؟ اگر آنها با من مشکلی دارند ، چرا آن را روشن نمی کنند؟ تقصیر هواداران وسط چیست؟

* بازیکنان برای حساب من قرارداد بستند
بازیکنان جدید و توسعه یافته قرارداد خود را بر روی حساب من و قولی که به آنها دادم بدون دریافت پیش پرداخت امضا کردند. باشگاه باید هفته گذشته به آنها پول پرداخت می کرد ، اما هیچ اقدامی صورت نگرفت و آنها باعث شرمندگی بازیکنان شدم.

* باشگاه می گوید پول انتقال قائدی هنوز به دستش نرسیده است
این باشگاه در مورد انتقال پول فروش مهدی گائدی نیز گفت که این پول هنوز به دستش نرسیده است. در این شرایط ما مجبور شدیم چند بازیکن خارجی جذب کنیم. ما قصد داشتیم شیمبا را به خدمت بگیریم و هیئت مدیره به من کتباً قول داد که حدود 800000 دلار از مبلغ فروش معمولی را برای مطالبات فصل گذشته و پیشرفت فصل جدید و همچنین یک یا دو بازیکن جدید خارجی هزینه خواهد کرد.

* اسپانسر هیچ کمکی به جذب بازیکن خارجی نکرد
ما با برخی از بازیکنان با کیفیت خارجی در خط مقدم مذاکره کردیم ، اما برای جذب آنها به پول نیاز داشتیم و در مهمترین لحظه حمایت مالی لازم از سوی باشگاه و اسپانسر انجام نشد و تنها دو روز تا مهلت ارسال بازی با الهلال و تقریبا هیچ شانسی نداریم. ما قرار بود قبل از رسیدن پول ، بازیکنان خارجی را با کمک 10 میلیارد حامی جذب کنیم ، اما باشگاه می گوید هنوز این پول را از اسپانسر دریافت نکرده است.

* باید بدون بازیکن خارجی با الهلال روبرو شویم
در این شرایط باید با الهلالی بدون بازیکن خارجی روبرو شویم و همه از کیفیت و کمیت بازیکنان جدید خود مطلع هستند. با این حال ، بخش مهمی از نقل و انتقالات فصل استقلال به بعد از بازی با الهلال موکول می شود و آنها مطمئن شدند که چاره دیگری نداریم.

* ما هیچ پولی برای غذا و آزمایش تاج نداریم
تا 10 روز دیگر باید با الهلال روبرو شویم. آنها چند میلیون دلار بازیکن خریدند ، اما ما پولی نداریم که به تیم قابل اعتماد خود برای یک بازی دوستانه غذا بدهیم. ما هیچ پولی برای آزمایش تاج نداریم. سرپرست تیم همچنین می گوید اگر از جیب پرداخت کند و باشگاه به او پولی نداده است! هزینه اجاره زمین مناسب در تهران زیاد است و باشگاه پولی ندارد. ما زمینه های پیشنهادی را نیز دیدیم اما کیفیت لازم را نداشتند و میدان انقلاب مناسب نیست و بازیکنان بسیار ناراضی هستند.

این گزارشی بود از وضعیت بدی که در آن قرار داریم. من همه کارهایی را که می گویید انجام دادم تا شرایط تغییر کند. اعتراض کردم. مصاحبه کردم ، ارتباط برقرار کردم. با دوستی و مهربانی ادامه دادم. من با اقتدار و اراده ادامه دادم ، اما فایده ای نداشت. نمی دانم دیگر چه بگویم. هیچ کس اینجا قدم نمی زند ، هیچ کس استعفا نمی دهد و هیچ کس نگران نیست.

بیشتر بخوانید: سیزدهمین کاروان ایران در پایان دهمین روز پارالمپیک عکس / عکس

253 251

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید