محرم نویدکیا: شانس بردن پرسپولیس به دست خود اوست

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛ محرم نویدکیا در نشست خبری پیش از بازی سپاهان مقابل استقلال در هفته پایانی لیگ برتر اظهار داشت: فردا آخرین و سرنوشت ساز بازی است. شانس ما کمتر از حریف است ، اما من می خواستم سپاهان هفته به هفته بازی خود را انجام دهد. سال گذشته تجربه خوبی برای من بود. روزهای سختی داشتم. روزهایی داشتم که می توانستم با آرامش بیشتری با مشکلات سپاهان مقابله کنم اما در مجموع ما برای دیدار فردا با استقلال یک مسابقه داریم که با مجیدی کیفیت بهتری دارد. آنها در حمله بسیار خوب هستند و نتایج بسیار خوبی داشتند.

سرمربی سپاهان گفت: این نشان می دهد که در سال های آینده بیشتر با هم ورزشکار خواهیم بود. حریف فردای ما تیم بسیار خوبی است و آنها گلهای زیادی از حضور مجیدی به ثمر رساندند. آنها در مسابقات خانگی و خارج از خانه برنده شدند. این نشان می دهد که آنها به کیفیت استثنایی رسیده اند و می دانند در زمین به دنبال چه چیزی هستند. تیم ما تاکنون شرایط خوبی داشته است و فکر می کنم یک مسابقه جالب و دشوار باشد. امیدوارم هر تیم شرایط بهتری داشته باشد ، از قابلیت های خود استفاده کرده و جسورتر بازی کند تا به سه امتیاز برسد. امیدوارم خوب بازی کنیم.

نویدکیا با بیان اینکه در روزهای اخیر صحبت از بازی جوانمردانه مطرح شده است و مربیان استقلال و پیکان گفته اند که با وقار بازی می کنند ، گفت: من زیاد به این مسائل اعتقاد ندارم. مطمئنم هیچ مربی یا بازیکنی نمی خواهد بازنده شود. قطعاً هر چهار تیم به دلیل شخصیت و مشکلات حرفه ای با تمام توان بازی می کنند. ما تمام تلاش خود را می کنیم تا یک بازی خوب انجام دهیم و به نتیجه خوبی برسیم. بقیه سوالات برام مهم نیست.

وی درباره شانس قهرمانی سپاهان گفت: شانس ما کم است زیرا همه چیز در دست ما نیست. این یک تجربه عالی برای آینده بود که اگر به کارم ادامه می دادم ، با دقت بیشتری برنامه ریزی می کردم و شرایطی را ایجاد می کردم که تا روزهای آخر ادامه داشته باشد. قطعاً شانس برد پرسپولیس در دست خود اوست. وضعیت ما کمی از آنها کمتر است ، اما به کار خود ادامه می دهیم. برای من مهم است که بازیکنانم هفته به هفته به کار خوب خود ادامه دهند.

نویدکیا درباره برنامه ریزی سپاهان برای فصل آینده گفت: با بیشتر بچه ها صحبت کردیم و نتایج خوبی گرفتیم. من زیاد به تغییر اعتقاد ندارم. اوایل امسال بحث هایی وجود داشت ، بازیکنان زیادی توسط امیر گالنوی به تیم اضافه شدند ، اما من بارها گفته ام که به این مسائل اعتقاد چندانی ندارم. من مطمئن هستم که بازیکن می خواهد بهترین کیفیت خود را نشان دهد. من با نمایندگان باشگاه صحبت کردم تا تیم تا حد ممکن خوب بماند. احتمالاً دو یا سه بازیکن ما به اروپا می روند. هرکسی که بماند ، من بسیار خوشحال می شوم ، اگر نه ، ما افراد جایگزین را انتخاب می کنیم.

سرمربی سپاهان گفت: امیدوارم سازمان لیگ به ما برنامه بدهد. نمی دانم چند روز باید به هم تیمی هایم استراحت دهم و چند روز دیگر باید تمرینات خود را شروع کنیم ، این مهمترین دغدغه من است. برایم مهم نیست چند روز مسابقات برگزار می شود. اگر برنامه ای داشته باشم ، می توانم تیم و آینده خود را با خیال راحت تری برنامه ریزی کنم.

وی گفت بسیاری او را به خاطر ادبیات محترمش ستایش کردند و حتی محمد مایلی کهن را برای حضورش روی نیمکت سپاهان ستود: “او معلم من است و من از او سپاسگزارم.” آقای مایلی کوهن من را دوست داشت ، اما عادلانه است که من کار خاصی انجام ندادم. من همیشه می خواهم حقایق مربوط به فوتبال و آنچه می بینم را بگویم. من بارها از تیمم دفاع کردم زیرا بازی خوبی انجام داد. گاهی اوقات وقتی تیم من خوب نیست ، نمی خواهم اصطلاحات اصطلاحاتی (jargon) بگویم. من می خواهم آنچه را که می بینم و واقعیت دارد را بگویم. بچه ها در سال گذشته من را خوب شناختند. من به آنها می گویم خوب و بد بودند ، من مشکلی با این مشکلات ندارم. من کار خاصی انجام نداده ام.

سرمربی سپاهان با بیان اینکه تیمش در صورت برنده نشدن چه پیامی برای هواداران داشت ، گفت: هواداران یکی دو سالی است که به ورزشگاه ها نرفته اند و این وضعیت واقعا سخت است. می دانم هواداران سپاهان روزهای سختی را پشت سر گذاشته اند. آنها استرس بیشتری در خانه و تلویزیون داشتند. می دانم که آنها خیلی از من حمایت کردند و خوشحالم که تیم را با کمک همکارانم مدیریت کردم و تا حدودی در آن موفق بودیم. سعی می کنم شرایط سپاهان را روز به روز بهتر کنم.

نویدکی افزود: در ابتدا مباحثی وجود داشت که نمی توان با این روش در فوتبال ایران انجام داد و تا زمانی که با داوران و سایر تیم ها بحث نکنید به جایی نخواهید رسید ، اما من می خواهم با این دیدگاه زندگی کنم. نمایندگان باشگاه هر روز احساس می کنند که دیدگاه من به فوتبال سپاهان کمکی نمی کند.

وی گفت: “سال فوق العاده و سختی بود.” این فصل تقریباً 11 ماه به طول انجامید ، که برای فرزندان ما بسیار بیشتر بود ، زیرا بعد از قهرمانی به لیگ قهرمانان آسیا رفتیم و به لیگ برتر بازگشتیم. امیدوارم در سال جدید برنامه ریزی بهتری داشته باشیم. فوتبال ما کمبودهایی دارد ، به ویژه در مسائل انضباطی ، که در تیم ما نیز وجود دارد. اگر واقع بینانه نگاه کنیم ؛ بیایید ببینیم که تیم ها و بازیکنان داخل زمین چه تعداد اخطار دریافت کرده اند. اگر میانگین را بگیریم ، این کمی زیاد است و این کمیته انضباطی را دشوارتر می کند. اگر می خواهیم به جایی برسیم ، لزومی ندارد که کادا منشی باشد. امیدوارم تصمیم قاطعی بگیریم که بهتر جلو برویم. امیدوارم همه موفق باشند.

258 41

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید