موتورسواران متخلف به پلیس کمک کردند

[ad_1]

مهر نیوز: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از اجرای طرح مجازات جایگزین به جای مصادره و انتقال پارکینگ به موتورسواران متجاوز خبر داده است.

سردار محمد حسین حمیدی ، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ ، صبح امروز در یک نشست خبری به خبرنگاران گفت: پلیس در حال اجرای طرح جدیدی برای ساماندهی موتورسواران است که تحت عنوان یک طرح موتوری نامیده می شود. این پروژه ابتدا در 10 نقطه در تهران اجرا شد و سپس به 60 نقطه رسید. این پروژه فقط در پایتخت اجرا می شود و در صورت دریافت پاسخ مطلوب ، احتمالاً به سایر شهرها و مکانها ارتقا می یابد.

وی افزود: برخورد با موتورسواران سابقه طولانی دارد اما این برخوردها هرگز منجر به مجازات موتورسوار متخلف نشده است. به همین منظور ، با همکاری آژانس های مختلف ، به جای مصادره و انتقال پارکینگ ، مجازات های جایگزینی برای مجرم در نظر گرفتیم.

رئیس کل پلیس راهنمایی و رانندگی تهران گفت: این طرح از هفته گذشته به طور جدی اجرا شده است. در ابتدا این پروژه فقط از 7 صبح تا 10 صبح اجرا می شد و اکنون 24 ساعته کار می کند.

حمیدی توضیح داد: مجازات جایگزین که از متخلفان موتورسیکلت محسوب می شود ، پوشیدن پوشش پلیس و کمک به پلیس برای کار در تقاطع است.

وی ادامه داد: یک موتورسیکلت که 5 جریمه ممنوع برای موتورسواران در نظر بگیرد ، موتور آن در آنجا توقیف می شود. ما او را با لباس پلیس می پوشانیم و به نوعی این فرد به پلیس کمک می کند تا فرهنگ سازی کند.

حمیدی با اشاره به مدت استفاده موتورسواران متخلف در کلانتری راهور گفت: این قانون به پلیس اجازه می دهد تا دو تا 12 ساعت از موتورسوار متخلف استفاده کند اما اکنون که مجرم در اختیار پلیس است ، در صبح تا غروب. “e

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: اگر یک موتورسوار اعلام کند که نمی خواهد به پلیس در تقاطع کمک کند و در عوض موتور سیکلت من را توقیف می کند ، پلیس موتورسیکلت را توقیف می کند و آن را به پارکینگ زیادی می برد.

وی در پایان گفت: در مجازات جایگزین فقط با موتورسوار (موتورسوار) برخورد می کنیم و کاری با موتورسوار موتورسیکلت نداریم. راننده باید یک کیف داشته باشد. توقف موشک را نگه دارید و آن را در تقاطع به مدت دو تا 12 ساعت با عامل خود قرار دهید.

موتورسواران متخلف به پلیس کمک می کنند

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید