“هشت عصر جدید” با سلیقه پزشک و بیرانوند!

[ad_1]

خراسان: پنجشنبه هفته گذشته سری جدید “هشت عصر جدید” در هشت قسمت تولید و پخش شد. امین حیایی اولین داوری بود که در این ویژه برنامه حضور داشت ، قسمت برای بشیر حسینی شنبه شب پخش می شود و چهار قسمت بعدی نیز به ترتیب با حضور رویا نونهالی و آریا عظیمی نژاد در هفته های آینده پخش می شود .

خاطرات را با داوران مرور کنید

ایمان گیاسی ، همانند سری قبلی ، اجرای ویژه برنامه New Age Hashtag را بر عهده دارد ، اما مهمترین تفاوت حضور احسان علیانی و داوران مسابقه با یک مهمان است. در هر قسمت از ویژه برنامه که با حضور داور به مدت دو شب پخش خواهد شد ، ایمان گیاسی به همراه یکی از داوران به قسمت های مختلف استودیوی New Age می رود و خاطرات ، جوک ها و اتفاقات ویژه مسابقه را مرور می کند .

مرور وقایع تکراری آنقدر جالب نیست که بتوان آنها را در یک برنامه جداگانه پوشش داد و مخاطبان را سرگرم کرد. در بخشی دیگر ، که یکی از تفاوتهای مهم برنامه “هشتگ عصر جدید” با آنچه قبلاً دیده ایم ، احسان علیخانی با یک پزشک درباره کرونا صحبت می کند. گفتگوی علیهانی با یک مهمان در صحنه “عصر جدید” مخاطبان را به یاد “ماه عسل” می اندازد ، اما این گفتگو فضای این گفتگوها را ندارد و علیهانی س generalالات کلی در مورد وضعیت تاج ، انتقال آن ، واکسن ها و پسندیدن …

گفتگوی معمولی با شرکت کنندگان

قسمت دیگری از برنامه به شرکت کنندگان و نیمه نهایی ها اختصاص دارد. ایمان گیاسی و داور میهمان با تعدادی از شرکت کنندگان ویژه مسابقه گفتگوی تصویری دارند که این نیز جالب نیست. شاید پخش چند دقیقه از این گفتگوها در مورد آنچه در آن مدت برای حاضران در حاشیه مسابقه اتفاق افتاده بد نباشد ، اما مکالمات ویدئویی با شرکت کنندگان که خیلی تازه و خاص نیستند در برنامه چندان جذاب نیستند .

جالب ترین قسمت این ویژه برنامه حضور یک مهمان ویژه در کنار قاضی است. سیاوش اسدی اولین مهمان بود که به همراه امین حیایی از استودیو بازدید کرد و حیایی توضیح جالبی از تاریخ مسابقه به او داد. در اپیزودی که روز گذشته پخش شد ، محمد انصاری بازیکن پرسپولیس در این برنامه حضور داشت و با علیرضا بیرانوند و وحید امیری مکالمه تصویری انجام شد. به طور کلی ، این برنامه ویژه در مقایسه با قسمت های قبلی “New Age Hashtag” بخشهای مختلفی دارد اما بررسی وقایع تکراری و مدت زمان هر قسمت از مهمترین نقاط ضعف آن است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید