واکنش پلیس به توقف شبانه در بزرگراه های تهران

[ad_1]

برترین ها: اخیراً ، روشنایی خیابان در تهران ، به ویژه در بزرگراه ها ، همزمان با تاریکی خاموش شده است که به دنبال آن توضیحات شرکت توانیر و واکنش پلیس راهور به وجود آمد.

واکنش پلیس به توقف شبانه در بزرگراه های تهران

دلیل بستن خیابان های تهران ساعت 9 شب است.

از یکی از مسئولین روابط عمومی توانیر که به باشگاه خبرنگاران جوان گفته است ، پرسیدیم: راهروها و بزرگراه های استان تهران با هماهنگی راهرو ساعت 21 بسته می شوند و بستن راهروها در ساعت 6 بعد از ظهر صحت ندارد. .

وی افزود: این کسوف همزمان با ممنوعیت ترافیک از ساعت 21:00 تا 04:00 انجام می شود که با توجه به ممنوعیت ترافیک و به منظور کاهش میزان مصرف برق. بر این اساس ، با انجام این کسوف ها ، از ذخایر گاز گیاهان نیز کاسته می شود.

این مقام مسئول در پایان گفت: اگر نیروگاه ها با کمبود سوخت روبرو شوند ، ثبات شبکه برق مختل می شود و بنابراین صنعت برق برای تحقق مصوبات و دستورات دولت تمام تلاش خود را انجام می دهد.

پلیس به توقف شبانه در برخی از بزرگراه های پایتخت واکنش نشان داد

رئیس پلیس صوفیه گفت که پلیس با خاموش شدن چراغ برخی از بزرگراه های پایتخت در زمان منع رفت و آمد مخالفت کرد.

سردار محمد حسین حمیدی صبح امروز در نشست خبری در مقر فاتب در مورد علت خاموش شدن چراغ برخی از بزرگراه های پایتخت در هنگام ترافیک شبانه گفت: برق در بزرگراه ها در دست پلیس نیست و با توانیر است. ما این را گزارش کردیم ، اما آنها به ما گفتند که آنها برخی از مشکلات را دارند و نیاز به تعمیر زیرساخت های خود دارند.

حمیدی در پاسخ به ایسنا درباره احتمال افزایش حوادث در نتیجه این خسوف گفت: “طبیعتاً در نبود نور کافی مشکلاتی وجود دارد و ما نیز مخالفت خود را اعلام کرده ایم ، اما به زودی در این باره گزارش خواهیم داد. “

وی تأکید کرد که پلیس تأمین نور در معابر و معابر دیگر را پیگیری می کند و در این زمینه مکاتبات و مکاتبات را برای حل این موارد انجام داده ایم.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید