کلیه بیمارستانها و درمانگاههای تهران و البرز باز و آماده هستند

[ad_1]

در پایان جلسه ستاد استانی استان تهران ، کرونا علیرضا زالی در جمع خبرنگاران با اشاره به تعطیلی شش روزه فردا در استانهای تهران و البرز اظهار داشت: “با توجه به شرایط جدیدی که باید در تهران ایجاد شود و تعطیلات تلفیقی ادارات دولتی ، بانک ها و … در این جلسه هماهنگی های لازم انجام شد. همچنین برای کنترل نقاط خروج تهران با پلیس هماهنگی صورت گرفته است ، به طوری که خروج از استان از پلاک های محلی در استان های تهران و البرز ممنوع است و ورود پلاک های خارجی به استان های البرز و استان های البرز ممنوع است و کنترل ترافیک نیز انجام می شود. تحت نظارت قرار گرفت. امروزه این کار با شدت بیشتری انجام خواهد شد.

وی افزود: با توجه به اینکه تهران از میزان بستری در بیمارستان بالا است ، هماهنگی لازم صورت گرفته تا بیمارستان ها و مراکز درمانی آماده پذیرش بیماران کرون و هوشیاری باشند. براساس بخشنامه صادر شده مراکز بهداشتی ، به ویژه مراکز واکسیناسیون ، در تعطیلات لحاظ نمی شوند و در این ایام باز خواهند بود. به این ترتیب در این شش روز کلیه مراکز واکسیناسیون جمعی بسته خواهند شد.

وی ادامه داد: در مورد مطب ها ، مراکز درمانی ، آزمایشگاه ها و رادیولوژی ، مردم می توانند به این مراکز مراجعه کنند زیرا بیمارستان ها در پذیرش بیماران کرونر نقش دارند. بنابراین ، این تعطیلی شامل این بخشها و بخشهای پزشکی خصوصی نمی شود و مطب ها امروز فعال خواهند بود.

بستری شدن در بیمارستان در تهران بیش از 8000 بیمار بود

فرمانده عملیات ستاد تاجگذاری تاج در بخشی دیگر از سخنان خود به ثبت دو رکورد جدید در آمار شیوع ویروس کرونا اشاره کرد و افزود: متأسفانه امروز دو رکورد در تهران ثبت شده است که از ابتدای ویروس کرونا تاکنون وجود داشته است شیوع. “به گونه ای ثبت نشده است که برای اولین بار تعداد بستری در تهران از 8000 نفر فراتر رود ، در حالی که بیشترین تعداد بستری در تهران 7،600 نفر بود. بدبختی دیگری که رخ داد این بود برای اولین بار ، بیماران سرپایی بیش از 20000 نفر بودند که از زمان شیوع تاج تاکنون هر دو نفر ثبت نشده اند.

وی تاکید کرد: ثبت این آمارها میزان شیوع بالای این بیماری را نشان می دهد و کادر پزشکی در تلاشند تا اقدامات لازم را برای آماده سازی بیمارستانها جهت پذیرش بیماران کرونر برای کنترل این بیمار انجام دهند. متأسفانه تعداد تلفات ویروس کرونا در تهران روز گذشته 92 نفر بود.

زالی در خصوص نظارت بر اجرای مصوبات ستاد کرونا در استان تهران گفت: با دستور استاندار تهران ، کارگروه خاصی وظیفه نظارت و اجرای مصوبات را بر عهده دارد. گروه ها ، از جمله نظارت بر گشت ها ، همچنین بر اجرای مصوبات نظارت می کنند.

47231

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید