کنایه مهر علیزاده از زاکانی: به جای هلال به FATF توجه کنید / در آسیاب ترامپ آب بریزید

[ad_1]

محسن مهرعلیزاده ، یکی از کاندیداهای ریاست جمهوری ، با انتقاد از سخنان سایر نامزدها گفت:

امروز کشور با بحران اعتماد اجتماعی روبرو است. علیرغم توصیه های مکرر مقامات و تبلیغات شبانه روزی و پوسترهای رنگارنگ ، فضای انتخابات همچنان سرد و بی روح است. به دلیل بی اعتمادی افراد به تأثیر و ناامیدی از رویاهایشان است که برآورده نمی شوند.

با گذشت سالها ، مسائلی مانند زنان ، جوانان ، قومیت و مذهب اهمیت اصلی خود را از دست داده اند. امروز ، این عرصه نیز چنان شلوغ و پرجمعیت از جوانان است که بجای نشستن در سمت های رهبری ، در صندلی های هواپیما می نشینند و کشور را ترک می کنند. جوانانی که هزار دلیل برای ترک و دلیلی برای ماندن ندارند.

امروز علی رغم توصیه های زیبا برای حفظ وحدت ، ما بی دلیل از حضور اهل سنت در میادین حاکمیتی جلوگیری کرده ایم و حتی مراکز فرهنگی آنها محدود است. امروز تبلیغات زندگی اشرافی مقامات و همچنین کشف اعتبارات میلیاردی ، جوانه های امید را در قلب محرومان و مستضعفان خشک کرده است.

برنامه من در دولت زندگی بازگرداندن اعتماد به مردم و ایجاد روحیه امید در بدنه جامعه است. توجه به زنان و جوانان ، فراهم ساختن شرایطی برای ایفای نقش م effectiveثر و عادلانه در اداره کشور. وی در نقش هایی مانند مریم میرزاهانی و مریم بخشیاری بازی می کند.

من در برنامه های خود به اهل سنت و همچنین شهرهای مرزی توجه دارم. من در دولت وظیفه خود می دانم که کمبودهای گذشته را جبران کرده و بهره گیری از وضعیت نخبگان اهل سنت در سطوح بالای دولتی کشور را در نظر بگیرم.

با توجه به اظهارات آقای زاکانی ، توجه به هلال خوب است ، اما FATF باید مورد توجه قرار گیرد. به جای ریختن نقاشی های دیواری مختلف و ریختن آب در آسیاب ترامپ ، بیایید به گشایش ها و موقعیت کشور در دولت برای اصلاحات اشاره کنیم.

27219

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید