یک میلیون و 800 هزار نفر در البرز می توانند رأی دهند

[ad_1]

به گزارش خبرآنلاین از البرز؛ نورمحمد فردي اظهار داشت: در انتخابات آينده يك ميليون و 800 هزار نفر شرايط لازم براي حضور در انتخابات را دارند كه از اين تعداد 80 هزار نفر اول رأي دادن هستند.

وی با اشاره به اینکه دوره تبلیغات رایگان انتخابات شوراها از روز پنجشنبه 10 خرداد آغاز شده است ، اظهار داشت: این دوره در روز پنجشنبه 26 خردادماه این هفته به پایان می رسد.

وی ادامه داد: برگزاری جلسات و اجتماعات در داخل منزل برای کاندیداها ممنوع است و در یک محیط نظامی می تواند مطابق با پروتکل های بهداشتی و با حداکثر زمان دو ساعت انجام شود.

وی توضیح داد: تاکنون مشکلی در روند تبلیغات هم در ریاست جمهوری و هم در شورا گزارش نشده است.

فردی گفت: اقدامات لازم برای برگزاری هرچه باشکوه انتخابات انجام شده و امکانات لازم در استان البرز فراهم شده است که از این تعداد 1314 شعبه ثابت و 49 شعبه سیار است.

وی افزود: در انتخابات شوراها برای 919 کرسی رقابت برگزار خواهد شد که 114 کرسی در شورای اسلامی شهر و 798 کرسی در شورای اسلامی روستا وجود دارد.

معاون استاندار البرز گفت: در مجموع 3 هزار و 422 نامزد در انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا در استان البرز شرکت می کنند که از این تعداد 2 هزار و 984 نفر یعنی. 87٪ شرکت کنندگان مرد و بقیه زن هستند.

46

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید